Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lisa Lew Ms. Lisa Lew
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

KYD Automatic Mask Machine Factory

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • Makinë për Saldimin e Lakit të Mbërthimit të Lakit të Peshkut
  Makinë për Saldimin e Lakit të Mbërthimit të Lakit të Peshkut
 • Lloji i Peshkut Makinë për Bërjen Bosh të Maskës së Fytyrës
  Lloji i Peshkut Makinë për Bërjen Bosh të Maskës së Fytyrës
 • Maskë automatike për kupën N95 pas makinerisë që bën procesin
  Maskë automatike për kupën N95 pas makinerisë që bën procesin
 • Makinë për prodhimin e mbulesave të jastëkëve jo të endura
  Makinë për prodhimin e mbulesave të jastëkëve jo të endura
 • Makinë maskuese e mbulesës së disponueshme
  Makinë maskuese e mbulesës së disponueshme
 • Makinë saldimi me unazë veshi me rrip mjekësor
  Makinë saldimi me unazë veshi me rrip mjekësor
 • Makinë për Bërjen e Maskave Lloji Lidhëse
  Makinë për Bërjen e Maskave Lloji Lidhëse
 • Makinë automatike për maska ​​kirurgjikale
  Makinë automatike për maska ​​kirurgjikale
 • Këpucët PE të endura nuk mbulojnë Makinerinë e Saldimit
  Këpucët PE të endura nuk mbulojnë Makinerinë e Saldimit
 • Makineri për prodhimin e kapakëve kirurgjikale mjekësore
  Makineri për prodhimin e kapakëve kirurgjikale mjekësore

ABOUT US

KYD, e themeluar në korrik, 1999, është një prodhim profesional i pajisjeve të produkteve të endura jo të endura. Kompania është e vendosur në Dongguan Tangxia, një vend unik me pamje të bukur dhe dhurata të natyrës. Kompania jonë ka përvojë 18 vjeçare dhe ka një ekip të fortë R&D për të zhvilluar teknikën gjatë gjithë kohës. Në kompani, vëmendje e madhe i kushtohet cilësisë së qëndrueshme, duke përmirësuar vazhdimisht shitjen e shërbimeve të para-shitjes dhe shërbimet pas shitjes, dhe duke rritur konkurrencën e tregut të produkteve tona. Produktet kryesore të kompanisë sonë: makine plotësisht automatike për maska ​​mjekësore, makine për fustane mjekësorë, makinë për kapak bouffant, makinë për mbulesë këpucësh dhe makineri jo standarde të personalizuar (ODM). Tani kemi patentën shpikëse për makinerinë plotësisht automatike për prodhimin e maskave të palosshme, makineritë e fustaneve mjekësore dhe makineritë për bërjen e pantallonave të shkurtra. Për më tepër, KYD u nderua si ndërmarrje e teknologjisë së lartë të inovacionit. Që nga themelimi i saj, kompania vazhdon të jetojë deri në bindjen e "Cilësia së pari, Kredia së pari dhe klientët së pari". Ne po bëjmë gjithçka për t'u ofruar klientëve tanë shërbimet më të mira dhe produktet më të mira. Ne premtojmë se do të jemi përgjegjës deri në fund sapo të fillojnë shërbimet tona.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 1999
  It is a Chinese brand established in 1999.
 • 100
  Our Factory Have More Than 100 Employees.
 • 5000
  More Than 5000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim