Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lisa Lew Ms. Lisa Lew
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

KYD Automatic Mask Machine Factory

CONTACT US

Trade begins with communication.

Топла производи
Product Center
 • Маска за правење заварување со маска за тип риба
  Маска за правење заварување со маска за тип риба
 • Риба Тип маска за лице Машина за правење празно
  Риба Тип маска за лице Машина за правење празно
 • Автоматска маска за чаши N95 по машина за правење процеси
  Автоматска маска за чаши N95 по машина за правење процеси
 • Машина за производство на неткаен капак
  Машина за производство на неткаен капак
 • Машина за маскирање на капакот на главата за еднократна употреба
  Машина за маскирање на капакот на главата за еднократна употреба
 • Медицинска машина за заварување на уво-јамка со лента за глава
  Медицинска машина за заварување на уво-јамка со лента за глава
 • Машина за правење маски за вид врски
  Машина за правење маски за вид врски
 • Автоматска машина за хируршки маски
  Автоматска машина за хируршки маски
 • Неткаен ПЕ чевли покриваат машина за заварување
  Неткаен ПЕ чевли покриваат машина за заварување
 • Медицинска машина за производство на хируршки капа
  Медицинска машина за производство на хируршки капа

ABOUT US

КЈД, основана во јули 1999 година, е професионална опрема за производство на неткаени производи за еднократна употреба. Компанијата се наоѓа во Донггуан Тангсија, уникатно место со прекрасна глетка и дарови на природата. Нашата компанија има 18 години искуство и има силен тим за истражување и развој за развој на техника цело време. Во компанијата, големо внимание се посветува на стабилниот квалитет, континуирано подобрување на продажбата на услугите пред продажба и услугите по продажбата и зајакнување на конкурентноста на пазарот на нашите производи. Главни производи на нашата компанија: целосно автоматска машина за медицински маски, машина за медицински фустани, машина за буфент капа, машина за покривање чевли и прилагодена нестандардна машина (ODM) Сега имаме инвентивен патент за целосно автоматска машина за правење маски за преклопување, машина за правење медицински наметки и машина за правење гаќи Уште повеќе, KYD беше почестен како високо-технолошко претпријатие за иновации. Од своето основање, компанијата продолжува да живее во согласност со верувањето „Прво квалитетот, прво кредитот и прво клиентите“. Правиме сè за да им понудиме на нашите клиенти најдобри услуги и најдобри производи. Ние ветуваме дека ќе бидеме одговорни до крај, откако ќе започнат нашите услуги.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 1999
  We Were Established In 1999.
 • 100
  Our Factory Have More Than 100 Employees.
 • 5000
  More Than 5000 Square Meters Technical R&D Building.
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање